Výsledky

So 24.2.2024 Hluboká

FC Jávři - FK Bizoni "Devianti" 2:3 (0:2)

branky: Škarda, Štumbauer - Mertl R., Malina, Snížek

průběh: 0:2, 2:2, 2:3

FC Leges - FK Bizoni "Devianti" 1:3 (0:1)

branky: Winkler - Snížek 2, Pinc

průběh: 0:1, 1:1, 1:3

Netáhla "jun" - FC Jávři 9:4 (2:2)

branky: Konopa 3, Hofmann 2, Schönbauer 2, Trča, Jindrle - Štumbauer 2, Škarda, Vazač

průběh: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3, 5:4, 9:4

ŽK 1:0 (Schönbauer)

FC Leges - SC Adamov "B" 5:7 (2:3)

branky: Princl 2, Winkler, Fošum, Kadlec - Kocina Ma. 4, Machovec 2, Říha

průběh: 0:1, 2:1, 2:5, 5:5, 5:7

ŽK 1:0 (Fošum)

SK Demolice - Netáhla "jun" 2:5 (1:3)

branky: Dalipi, Janeček - Jindrle 3, Pavlík, Schönbauer

průběh: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5

Archeus - SC Adamov "B" 4:13 (2:7)

branky: Chmátal 4 - Kocina Ma. 8, Machovec 3, Říha 2

průběh: 0:2, 1:2, 1:6, 2:6, 2:13, 4:13

Vlci Nemanice - SK Demolice 0:8 (0:2¨)

branky: Baščevan 4, Janeček 3, Viktora

průběh: 0:8

Dubaj Žaby - Vlci Nemanice 8:1 (3:0)

branky: Jirkovský V. 4, Hájek 2, Simandl, Černý - Lexa

průběh: 5:0, 5:1, 8:1


nejlepší hráč turnaje: Martin Kocina (SC Adamov "B")

nejlepší brankář turnaje: Robert Štěpánek (SK Demolice)

*FC NEXT se z turnaje odhlásil, což znamenalo druhou a třetí kontumaci. Následovalo vyloučení ze soutěže a anulování všech jeho výsledků.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne 18.2.2024 VŠZ

 SC Adamov "B" - FC Jávři 5:6 (3:2)

branky: Machovec 3, Kocina 2 - Štumbauer 3, Škarda 2, Vazač

průběh: 3:0, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:6

SK Demolice - SC Adamov "B" 17:6 (7:3)

branky: Novák 6, Kokeš 6, Viktora 2, Leština 2, Macek - Machovec 3, Kocina 2, Vít

průběh: 1:0, 1:1, 1:2, 4:2, 4:3, 12:3, 12:4, 16:4, 16:6, 17:6

FC Jávři - FC Next 5:0 kontumačně (Next se nedostavil)

FK Bizoni "Devianti" - SK Demolice 1:9 (1:5)

branky: Čižmar - Novák 3, Dalipi 2, Viktora 2, Leština, Kropík

průběh: 0:1, 1:1, 1:9

FC Next - FC Leges 1:7 (0:4)

branky: Kubeš - Kadlec 4, Winkler 2, Havrda

průběh: 0:5, 1:5, 1:7

Netáhla "jun" - FK Bizoni "Devianti" 7:4 (2:2)

branky: Matušek 2, Konopa, Čermák, Fürst, Vaněk, Štifter - Mertl F. 3, Kalina

průběh: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 6:3, 6:4, 7:4

FC Leges - Dubaj Žaby 11:1 (5:0)

branky: Winkler 5, Kadlec 3, Havrda 2, Vajgel - Formánek

průběh: 10:0, 10:1, 11:1

Vlci Nemanice - Netáhla "jun" 4:16 (1:10)

branky: Matoušek 2, Knietel P., Nováček - Matušek 6, Fürst 3, Jindrle 2, Čermák 2, Konopa 2, Hofmann

průběh: 0:3, 1:3, 1:11, 2:11, 2:13, 3:13, 3:15, 4:15, 4:16

Dubaj Žaby - Archeus 4:10 (1:4)

branky: Fajtl 2, Jirkovský V., Jirkovský D. - Kodada 3, Šauer 2, Pacholík 2, Hrouz, Beneda, Chmátal

průběh: 0:4, 3:4, 3:6, 4:6, 4:10

ŽK 1:0 (Simandl)

Archeus - Vlci Nemanice 7:2 (3:1)

branky: Kodada 3, Chmátal 2, Beneda, Malák - Knietel P. 2

průběh: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 7:2


nejlepší hráč turnaje: Miroslav Kadlec (Leges)

nejlepší brankář turnaje: Robert Novák (Demolice)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So 3.2.2024 Hluboká

FC Leges - Vlci Nemanice 6:3 (3:2)

branky: Winkler 2, Stránský, Princl, Kadlec, Vajgel - Knietel P., Knietel P. M., Baňácký

průběh: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3, 6:3

Vlci Nemanice - FK Bizoni "Devianti" 3:11 (0:4)

branky: Lexa 2, Baňácký - Pinc 3, Ďurica 2, Kalina 2, Mertl R. 2, Kaše, Le

průběh: 0:6, 1:6, 1:10, 3:10, 3:11

Archeus - FC Leges 5:5 (1:2)

branky: Kodada 3, Beneda, Chmátal - Winkler 2, Kadlec, Princl, Strnad

průběh: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5

FK Bizoni "Devianti" - SC Adamov "B" 4:4 (1:3)

branky: Le 2, Mertl F., Pinc - Machovec 2, Kocina Ma., Hlavatý

průběh: 0:3, 1:3, 1:4, 4:4

FC Jávři - Archeus 5:1 (2:0)

branky: Škarda 2, Vazač 2, Zimandl - Malák

průběh: 3:0, 3:1, 5:1

SC Adamov "B" - Netáhla "jun" 4:10 (1:7)

branky: Kocina Ma. 2, Machovec, Říha - Čermák 2, Řepa 2, Konopa 2, Hofmann 2, Kuna, Pavlík

průběh: 1:0, 1:7, 3:7, 3:10, 4:10

Dubaj Žaby - FC Jávři 3:4 (1:2)

branky: Kudláček 2, Borovka - Vazač 2, Zimandl, Škarda

průběh: 0:2, 1:2, 1:4, 3:4

Netáhla "jun" - FC Next 4:4 (1:1)

branky: Konopa 2, Hofmann, Řepa - Křiváček 3, Janoušek

průběh: 1:0, 1:3, 4:3, 4:4

ŽK 1:1 (Čermák - Brabec)

SK Demolice - Dubaj Žaby 4:3 (2:0)

branky: Dalipi 3, Kropík - Andres, Hála Jan, Jirkovský

průběh: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3

FC Next - SK Demolice 5:3 (3:1)

branky: Frühauf 3, Křiváček, Komárek - Viktora 3

průběh: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3, 5:3


nejlepší hráč turnaje: Jan Čermák (Netáhla "jun")

nejlepší brankář turnaje: Daniel Frcal (Jávři)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne 21.1.2024 VŠZ

SK Demolice - FC Leges 7:0 (3:0)

branky: Troup 2, Dalipi 2, Viktora, Leština, Baščevan

průběh: 7:0

Archeus - SK Demolice 4:1 (2:1)

branky: Kodada 3, Šauer - Dalipi

průběh: 0:1, 4:1

FC Leges - FC Jávři 3:5 (1:4)

branky: Princl, Kadlec, Stránský - Štumbauer 2, Martinec, Škarda, Fošum O.

průběh: 0:3, 1:3, 1:5, 3:5

ŽK 1:0 (Fošum J.)

Netáhla "jun" - Archeus 8:5 (3:4)

branky: Jindrle 4, Hofmann, Pavlík, Trča, Hüttner - Chmátal 2, Malák 2, Kodada

průběh: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:5, 8:5

FC Jávři - Vlci Nemanice 8:3 (4:1)

branky: Štumbauer 4, Činčura 2, Škarda, Martinec - Baňácký 3

průběh: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 8:2, 8:3

ŽK 1:1 (Škarda - Nováček)

Dubaj Žaby - Netáhla "jun" 3:7 (2:3)

branky: Pikl 2, Fajtl - Hofmann 3, Konopa, Čermák, Hüttner, Trča

průběh: 0:2, 2:2, 2:5, 3:5, 3:7

Vlci Nemanice - SC Adamov "B" 1:11 (1:7)

branky: Baňácký - Kocina Ma. 6, Žoček 2, Peiger, Bláha, Machovec

průběh: 0:3, 1:3, 1:11

FK Bizoni "Devianti" - Dubaj Žaby 8:1 (3:0)

branky: Mrzena 2, Valta 2, Ďurica, Malina, Kaše, Mertl F. - Pikl

průběh: 5:0, 5:1, 8:1

SC Adamov "B" - FC Next 17:0 (6:0)

branky: Kocina Ma. 6, Machovec 5, Bláha 2, Žoček 2, Peiger 2

průběh: 17:0

ŽK 1:0 (Kocina Ma.)

FC Next - FK Bizoni "Devianti" 3:6 (2:1)

branky: Waník, Hájek, Křiváček - Kaše, Mertl F., Čižmar, Kalina, Ďurica, Mrzena

průběh: 2:0, 2:4, 3:4, 3:6


nejlepší hráč turnaje: Martin Kocina (SC Adamov "B")

nejlepší brankář turnaje: Robert Štěpánek (Demolice)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So 13.1.2024 Hluboká

Vlci Nemanice - FC Next 1:9 (1:6)

branky: Knietel P. - Přibyl D. 3, Pechoč 3, Kubeš 2, Horák

průběh: 0:6, 1:6, 1:9

ŽK 2:0 (Čenec, Baňácký)

SK Demolice - Vlci Nemanice 9:2 (5:2)

branky: Dalipi 3, Janeček 2, Kokeš A. 2, Viktora, Baščevan - Nováček 2

průběh: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 9:2

FC Next - Dubaj Žaby 5:4 (2:2)

branky: Werner 2, Přibyl D., Přibyl S., Pechoč - Tušl 2, Mrosko 2

průběh: 0:2, 5:2, 5:4

FC Jávři - SK Demolice 5:5 (3:0)

branky: Škarda 3, Štumbauer, Činčura - Novák 2, Kokeš A., Dalipi, Janeček

průběh: 3:0, 3:1, 4:1, 4:4, 5:4, 5:5

ŽK 1:2 (Gregor - Baščevan, Novák)

Dubaj Žaby - SC Adamov "B" 1:6 (0:1)

branky: Mrosko - Machovec 2, Kocina Ma. 2, Žoček, Bláha

průběh: 0:2, 1:2, 1:6

ŽK 1:2 (Tušl - Hlavatý, Bláha)

FC Jávři - Netáhla "jun" 1:4 (1:2)

branky: Činčura - Hofmann, Jindrle, Čermák, Sypal

průběh: 1:0, 1:4

ŽK 0:1 (Čermák)

SC Adamov "B" - Archeus 4:4 (3:3)

branky: Kocina Ma. 2, Tyrpák, Bláha - Šauer 2, Chmátal, Kodada 

průběh: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 4:3, 4:4

FC Leges - Netáhla "jun" 1:9 (0:3)

branky: Princl - Kuna 2, Hofmann 2, Trča 2, Řepa, Sypal, Schönbauer

průběh: 0:8, 1:8, 1:9

ŽK 1:0 (Winkler)

Archeus - FK Bizoni "Devianti" 0:6 (0:3)

branky: Pinc 2, Kaše, Toman, Staněk R., Kalina

průběh: 0:6

ŽK 1:0 (Šauer)

FK Bizoni "Devianti" - FC Leges 8:2 (4:0)

branky: Kaše 2, Toman 2, Mertl F. 2, Malina, Mrzena - Winkler, Stránský

průběh: 4:0, 4:1, 6:1, 6:2, 8:2

ŽK 2:0 (Winkler 2)

ČK 1:0 (Winkler)


nejlepší hráč turnaje: Lukáš Fajtl (Dubaj Žaby)

nejlepší brankář turnaje: Jiří Tomášek (Archeus)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne 7.1.2024 VŠZ

Netáhla "jun" - Vlci Nemanice 8:3 (7:2)

branky: Jindrle 3, Štifter 2, Pavlík, Konopa, Hofmann - Lexa 2, Vrba

průběh: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 7:2, 7:3, 8:3

Netáhla "jun" - SK Demolice 8:3 (3:2)

branky: Konopa 2, Pavlík 2, Hofmann 2, Čermák, Jindrle - Granov 3

průběh: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 8:3

ŽK 0:1 (Granov)

Vlci Nemanice - Dubaj Žaby 1:5 (1:2)

branky: Baňácký - Horský 2, Fajtl 2, Lošek

průběh: 1:0, 1:5

ŽK 2:1 (Knietel P., Nováček - Horský)

SK Demolice - FK Bizoni "Devianti" 2:4 (0:1)

branky: Granov, Novák - Hornych 2, Kalina, Toman

průběh: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4

ŽK 1:0 (Granov)

Archeus - Dubaj Žaby 4:5 (0:2)

branky: Kodada 2, Pacholík, Hrouz - Kysela 2, Borovka, Hájek, Lošek

průběh: 0:4, 3:4, 3:5, 4:5

FK Bizoni "Devianti" - FC Jávři 7:4 (7:1)

branky: Toman 2, Mertl F., Mertl R., Kaše, Kalina, Pinc - Štumbauer 3, Činčura

průběh: 3:0, 3:1, 7:1, 7:4

ŽK 0:1 (Činčura)

FC Next - Archeus 4:6 (0:4)

branky: Přibyl 2, Horák, Kubeš - Chmátal 2, Šauer, Jičínský, Kodada, Beneda

průběh: 0:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6

FC Jávři - SC Adamov "B" 2:8 (0:5)

branky: Činčura, Šilha - Machovec 4, Kocina Ma. 2, Říha, Tyrpák

průběh: 0:5, 1:5, 1:6, 2:6, 2:8

FC Leges - FC Next 1:8 (1:4)

branky: Winkler - Kubeš 3, Waník 2, Horák, Hromádka, Hájek

průběh: 0:3, 1:3, 1:8

SC Adamov "B" - FC Leges 8:1 (2:1)

branky: Kocina Ma. 3, Machovec 2, Peiger 2, Tyrpák - Bez

průběh: 1:0, 1:1, 8:1

ŽK 0:1 (Fošum)


nejlepší hráč turnaje: David Říha (Adamov "B")

nejlepší brankář turnaje: Jiří Tomášek (Archeus)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So 16.12.20239 VŠZ

Dubaj Žaby - FC Leges 5:5 (3:3)
branky: Hájek 3, Fajtl 2 - Kadlec, Winkler, Fošum, Šedivý, Benda

průběh: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5

FC Jávři - Dubaj Žaby 7:7 (3:5)
branky: Štumbauer 3, Činčura 2, Gregor, Škarda - Fajtl 3, Hájek 3, Jirkovský

průběh: 0:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 5:7, 7:7

ŽK 0:1 (Jirkovský)

FC Leges - Archeus 3:2 (0:1)
branky: Kadlec 2, Winkler - Beneda, Kodada

průběh: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2

FC Next - FC Jávři 5:2 (2:1)
branky: Waník 3, Bašta, Kubeš - Činčura 2

průběh: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2

Vlci Nemanice - Archeus 2:6 (0:2)
branky: Baňácký, Böhm - Beneda 3, Chmátal 2, Kodada

průběh: 0:4, 2:4, 2:6 

SK Demolice - FC Next 10:5 (4:2)
branky: Kokeš A. 4, Leština 2, Macek 2, Troup, Frkala - Waník 2, Schmidt, Bašta, Kubeš

průběh: 0:1, 3:1, 3:2, 6:2, 6:3, 8:3, 8:5, 10:5

FK Bizoni "Devianti" - Vlci Nemanice 11:0 (5:0)
branky: Bohůnek 4, Mertl R. 2, Kalina 2, Snížek, Toman, Mertl F.

ŽK 0:1 (Nováček)

SC Adamov "B" - SK Demolice 4:5 (4:1)
branky: Machovec 2, Tyrpák 2 - Kokeš A. 3, Leština 2

průběh: 4:0, 4:5

FK Bizoni "Devianti" - Netáhla "jun" 5:8 (3:3)
branky: Bohůnek 3, Snížek 2 - Čermák 3, Sypal 2, Hofmann 2, Pavlík

průběh: 1:0, 1:1, 3:1, 3:6, 5:6, 5:8

ŽK 1:0 (Snížek)

Netáhla "jun" - SC Adamov "B" 5:4 (2:1)
branky: Trča 2, Hofmann, Čermák, Sypal - Machovec 2, Kocina Ma., Peiger

průběh: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4

ŽK 1:1 (Hofmann - Tyrpák)


nejlepší hráč turnaje: Filip Mertl (FK Bizoni "Devianti")

nejlepší brankář turnaje: Jiří Tomášek (Archeus)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So 2.12.2023 Hluboká

FK Bizoni "Devianti" - FC Next 3:6 (1:1)

branky: Le 2, Mertl F. - Waník 3, Hájek T. 2, Kubeš

ŽK 1:0 (Kaše)

Next - Netáhla "jun" 2:2 (1:1)

branky: Kubeš, Waník - Hofmann, Trča

ŽK 1:0 (Werner)

SC Adamov "B" - FK Bizoni "Devianti" 5:5 (4:5)

branky: Machovec 4, Kocina Mar. - Staněk R. 2, Mertl F., Dědina, Kaše

ŽK 0:1 (Mertl F.)

Netáhla "jun" - Dubaj Žaby 8:1 (2:1)

branky: Řepa 3, Konopa 2, Čermák, Hofmann, Pavlík - Pikl

SC Adamov "B" - Vlci Nemanice 15:0 (7:0)

branky: Kocina Mar. 7, Machovec 4, Říha 2, Žoček, Tyrpák

Dubaj Žaby - SK Demolice 4:9 (2:6)

branky: Pikl, Kysela, Kočer, Tušl - Granov 4, Novák 3, Janeček, Viktora

Vlci Nemanice - FC Leges 3:19 (2:11)

branky: Vrba, Turčan, Nováček - Kadlec 8, Winkler 4, Princl 3, Šedivý 3, Vajgel

ŽK 1:0 (Nováček)

SK Demolice - Archeus 7:2 (2:2)

branky: Novák 4, Leština, Granov, Viktora - Chmátal, Beneda

ŽK 1:0 (Novák)

FC Jávři - FC Leges 4:2 (2:1)

branky: Martinec 2, Štumbauer, Škarda - Kadlec, Havrda

ŽK 2:0 (Martinec, Škarda)

Archeus - FC Jávři 2:8 (1:3)

branky: Šauer, Pacholík - Štumbauer 4, Alexa T. 3, Škarda


nejlepší hráč turnaje: Filip Waník (Next)

nejlepší brankář turnaje: Robert Štěpánek (Demolice)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So 25.11.2023 VŠZ

FC Next - SC Adamov "B" 5:2 (2:2)

branky: Pechoč 2, Hájek T. 2, Waník - Sládek, Bláha

SC Adamov "B" - Dubaj Žaby 5:2 (3:1)

branky: Říha, Hlavatý, Bláha, Tyrpák, Machovec - Hájek P., Bürger

FC Next - Vlci Nemanice 16:0 (8:0)

branky: Pechoč 6, Hájek T. 3, Frühauf 3, Bartoš 2, Hromádka, Vaník

Dubaj Žaby - FK Bizoni "Devianti" 5:4 (2:0)

branky: Hájek P. 4, Pikl - Toman, Kaše, Kalina, Dědina

ŽK 2:0 (Pikl, Fajtl)

Vlci Nemanice - FC Jávři 2:9 (1:4)

branky: Shevchenko, Vrba - Štumbauer 6, Činčura, Fodora, Fošum

FK Bizoni "Devianti" - Archeus 11:4 (5:1)

branky: Mertl F. 3, Toman 2, Mertl R. 2, Kalina 2, Kaše, Dědina - Šauer 2, Chmátal 2

SK Demolice - FC Jávři 3:3 (2:1)

branky: Leština 2, Granov - Činčura 2, Štumbauer

Archeus - Netáhla "jun" 2:12 (1:4)

branky: Hrouz, Šauer - Čermák 3, Trča 3, Hüttner 2, Hofmann 2, Pavlík, Jindrle

FC Leges - SK Demolice 6:7 (3:4)

branky: Šedivý 3, Benda, Kadlec, Winkler - Granov 4, Leština 2, Kropík

ŽK 1:1 (Dudáček - Granov)

Netáhla "jun" - FC Leges 11:3 (6:1)

branky: Konopa 3, Hüttner 2, Hofmann 2, Kuna 2, Čermák 2 - Vajgel, Šedivý, Benda


nejlepší hráč turnaje: Daniel Granov (Demolice)

nejlepší brankář turnaje: Martin Bartizal (FC Next)

Vytvořte si webové stránky zdarma!