Novinky

Ročník 2023/2024 je minulostí

Sobotní závěrečné kolo 2. Okresní ligy definitivně uzavřelo letošní soutěžní ročník českobudějovické sálovky. Za již jistým vítězem soutěže Netáhly "Jun", kteří mimochodem prošli celou sezónu bez jediné porážky, uhájili druhou příčku hráči Demolice. Bronzové medaile nakonec berou Bizoni, kteří v přímém souboji uspěli s Jávry, což následně potvrdili i s Legesem. Nejlepším hráčem závěrečného kola byl vyhlášen kanonýr Martin Kocina z Adamova, jenž nakonec ovládl střeleckou tabulku celého ročníku. Ta musela být upravena díky anulaci výsledků Nextu, který byl ze soutěže po třech kontumacích vyloučen. Mezi třemi tyčemi se pak dařilo Robertovi Štěpánkovi z Demolice. Kompletní výsledkový servis včetně aktualizovaných tabulek v záložce 2. Liga.

Junioři Netáhel slaví vítězství ve 2. Okresní lize

Týden před koncem soutěže si zajistili celkový triumf Junioři Netáhel. Ti dnes opět vyhráli oba své zápasy a na čele mají již nedostižný dvanáctibodový náskok. Na druhé místo se posunula Demolice a měnilo se také pořadí na třetí příčce, kterou nyní drží Jávři. Bez bodového zisku i nadále zůstávají Vlci Nemanice. Hráčům vévodil nestárnoucí Miroslav Kadlec z Legesu, mezi třemi tyčemi se pak dařilo Robertovi Novákovi z Demolice. Kompletní výsledkový servis včetně aktualizovaných tabulek v záložce 2. Liga.

Devianti obhájili vítězství v 1. Okresní lize

Sezónu 2023/2024 dnes uzavřela nejvyšší českobudějovická soutěž sálovky. V dopoledních zápasech o 5. - 7. místo se nejvíc dařilo Zmijozelu, i díky 16 brankám Michala Stropka. Následovalo FINAL4. V něm uspěli Devianti, kteří sice na úvod podlehli Adamovu, odvetu ale zvládli na výbornou a mohli se těšit na souboj s tradičním rivalem Suchou Vodou. Ta si poradila s Netáhly v obou vzájemných zápasech. Vítěz základní části pak získal bronzové medaile bez boje. Hráči Adamova totiž museli na velký fotbal a tak byl zápas kontumován ve prospěch Netáhel. Ve finále si Devianti vypracovali dvoubrankový náskok díky dělovce Sobolíka a zásahu Janečka, těsně před přestávkou ale snížil Lukáš Maxa a tak i druhé dějství slibovalo zajímavou podívanou. Devianti zkušeně hlídali své vedení, které navíc ještě pojistili dalšími třemi brankami a slaví zisk mistrovského titulu. Nejlepším hráčem hracího dne byl vyhlášen Jakub Martinec ze Suché Vody, mezi brankáři pak kraloval Patrik Sobolík z mistrovského týmu. Kompletní výsledkový servis v záložce 1. Liga.

Změna v závěrečném rozlosování 1.OL

Vzhledem k tomu, že Nema-Dřeváci oznámili, že se sobotních bojů nezúčastní, došlo ke změně hracího systému o 5. - 7. místo. Zbývající tři mužstva ZSO, Zmijozel a Dokov si to rozdají každý s každým. Následně se udělá minitabulka, která určí konečné pořadí od 5. místa. Systém a hrací časy FINAL4 zůstávají stejné dle původního rozpisu. 

Základní část 1. Okresní ligy ovládla Netáhla

Závěrečné kolo nejvyšší českobudějovické sálovky definitivně rozhodlo o složení dvojic pro play-off. Prvenství uhájila díky dvěma bezproblémovým výhrám Netáhla. Ta v play-off vyzvou Suchou Vodu, která dnes na první utkání nedorazila a její utkání bylo kontumováno ve prospěch Deviantů. Ti uspěli i s Adamovem a do play-off půjdou z druhého místa, kde se střetnou právě s Adamovem. Nejlepším střelcem základní části se stal se čtyřiceti přesnými zásahy Jakub Slavík, jenž dnes tradičně táhnul ZSO a vysloužil si ocenění pro nejlepšího hráče turnaje. Brankářům pak kraloval Matěj Hříbal z Netáhel. Kompletní výsledky a aktualizované tabulky v záložce 1. liga.

Dvojice pro play-off

o 5. místo

Zmijozel - Nema - Dřeváci

ZSO - Dokov

o titul

SK Devianti - SC Adamov "A"

Netáhla "A" - SK Suchá Voda

Suchá Voda přivezla z republiky stříbro!

Republikové finále poháru se oproti původním předpokladům zúčastnila čtyři mužstva, mezi kterými nechyběli ani hráči Suché Vody, hrající českobudějovickou nejvyšší soutěž. Ti v konkurenci tří ligových mužstev předvedli výborné výkony, což v konečném součtu znamenalo skvělé druhé místo. Suchá Voda ovládla základní skupinu, kde se utkal každý s každým, se ziskem 7 bodů. Následovalo finále s aktuálně druhým celkem 1. ligy, pražským Chemcomexem. Ten dokázal Jihočechům oplatit porážku 0:3 ze základní skupiny a po vítězství 2:1 potvrdil roli největšího favorita turnaje. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen František Benhák ze Suché Vody! Jejím hráčům patří velká gratulace a poděkování za vzorné reprezentovaní českobudějovické sálovky. Podrobné info z turnaje na FB profilu.

Ani na druhý pokus nedokázala Netáhla uspět s Nextem

Dnes pokračovala 2. Okresní liga českobudějovické sálovky. Šlágr kola mezi vedoucími Netáhly a Nextem skončil i podruhé v sezóně dělbou bodů. Přesto je lídr soutěže opět o krůček blíže k zisku titulu, jelikož v prvním zápase rozstřílel Adamov. Na první bodový zisk stále čeká nováček soutěže Vlci Nemanice. Nejlepším hráčem hracího dne byl zvolen Jan Čermák z Netáhel, brankářem pak Daniel Frcal z Jávrů. Kompletní výsledky včetně aktualizovaných tabulek v záložce 2. liga.

V Soběslavi uspěly hráčky Mokrého

Šestý ročník turnaje žen "O pohár Okresního předsedy" ovládly hráčky TJ Mokré ženy. Ty v silné konkurenci ani jednou neprohrály, v rozhodujícím utkání porazily áčko Dynama a zaslouženě si ze soběslavské haly odváží pohár pro vítěze. Na druhém místě skončilo béčko Dynama, bronz braly hráčky Hradiště. Nejlepší brankářkou se stala Adéla Pufferová z Prachatic. Nejlepší hráčkou byla vyhlášena Barbora Němečková z Hradiště, korunku pro nejlepší střelkyni pak převzala autorka sedmi tref Eliška Pomijová z áčka Dynama. Kompletní výsledky na FB profilu.

Netáhla poprvé padla, o vítězi základní části rozhodne poslední kolo

Předposlední kolo 1. Okresní ligy definitivně rozhodlo o složení týmů TOP4, které si to rozdají o mistrovský titul. První porážku zaznamenala Netáhla, která nejprve vyzrála na Devianty, aby následně nestačila na druhý celek tabulky Adamov. Ten uspěl i ve svém druhém utkání a stále je tak ve hře o vítězství v základní části. První vítězství v letošní sezóně zaznamenali Nema-Dřeváci, ve svém druhém utkání gólem v poslední minutě obrali Zmijozel a odpoutali se ode dna tabulky. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Ondřej Janoušek ze Zmijozelu, brankářem pak Lukáš Lenk z Nema-Dřeváků. Kompletní výsledky a aktualizované tabulky v záložce 1. Liga.

Adamovská záloha nadělovala, na druhou příčku poskočili Bizoni

Po Okresním poháru dnes pokračovala 2. Okresní liga. Kanonádu předvedla záloha Adamova, která ač pouze v pěti hráčích do pole, nasázela celkem 28 branek a inkasovala pouze jednou! Šest bodů znamená poskočení na třetí místo. Dařilo se také Bizonům, kteří opět uspěli v obou zápasech, díky čemuž se posunuli na průběžnou druhou příčku. O krok blíže titulu jsou díky dalším dvěma výhrám a zároveň dvěma zaváháním Nextu Junioři Netáhel. Ti mají na čele již devítibodový náskok. Nejlepším hráčem hracího dne byl vyhlášen Martin Kocina z Adamova, jenž se díky dnešním dvanácti přesným zásahům dostal do čela kanonýrů soutěže. Brankářům kraloval Robert Štěpánek z Demolice. Kompletní výsledkový servis a aktualizované tabulky v záložce 2. Liga.

Suchá Voda vítězem Okresního poháru

Okresní pohár suverénně ovládli hráči Suché Vody, kteří vyhráli všechny 4 zápasy. O jejich triumfu rozhodl závěrečný duel s Devianty. Dva největší favorité měli po třech zápasech shodně plný počet bodů a bylo jasné, že o celkovém vítězi rozhodne jejich vzájemný souboj. Lepší vstup měli Devianti, kteří se ujali vedení, Suchá Voda ale do poločasu srovnala, ve druhém dějství přidala další čtyři branky a o vítězi nebylo pochyb. Devianti již pouze kosmeticky upravili skóre a berou stříbro. Bronzové medaile patří jedinému účastníkovi 2. Okresní ligy Bizonům, kteří předvedli sympatický výkon a vyšlápli si na Adamov "A" a Zmijozel. Čtvrtí skončili hráči Adamova a na posledním pátém místě se vinou horšího skóre umístil Zmijozel. Kompletní výsledky v záložce Okresní pohár.

Šlágr kola ovládl Adamov, Nema-Dřeváci se nedostavili

Utkání kola mezi Suchou Vodou a Adamovem ovládli hosté, díky čemuž si pojistili druhou příčku v tabulce. Na třetí místo poskočili Devianti, čtvrtou pozici okupuje Suchá Voda. Po slibném startu do soutěže přestává docházet dech ZSO, které padlo počtvrté v řadě a účast v TOP4 se mu vzdálila. Na dnešní turnaj bohužel nedorazili Nema-Dřeváci, jejichž obě utkání byly kontumovány. Na čele nadále zůstávají jako jediný neporažený celek Netáhla. Individuální ocenění ovládli hráči Adamova. Nejlepším brankářem byl zvolen Daniel Konečný, hráčem pak Kryštof Kadlec. Kompletní výsledky včetně aktualizovaných tabulek v záložce 1. Liga.

2. Okresní lize nadále vévodí Junioři Netáhel

I po dnešním turnaji na Hluboké zůstávají jediným neporaženým celkem Junioři Netáhel. Ti si připsali dalších šest bodů, navíc inkasovali pouze dvakrát a krůček po krůčku se přibližují k vítězství v soutěži. Dařilo se Bizonům, kteří podruhé za sebou získali plný počet bodů a poskočili na čtvrtou příčku. K vidění dnes byla také první červená karta v sezóně. Mezi gólmany kraloval již potřetí v řadě Jiří Tomášek z Archeusu, v poli se pak dařilo Lukáši Fajtlovi z Dubaj Žaby. Kompletní výsledky včetně aktualizovaných tabulek v záložce 2. liga.

Netáhla se osamostatnila na čele, pomohla jim ztráta Demolice

Po včerejší 1. Okresní lize měla na programu kompletní kolo také druhá soutěž. Nedařilo se Demolici, která nejprve v přímém souboji o první příčku podlehla Netáhlům, aby následně neuspěla ani s Bizony. A protože Netáhla si bez problémů poradila i s posledními Vlky, mají na čele již šestibodový náskok. Také díky tomu, že třetí Next uspěl pouze jednou, když v prvním zápase překvapivě nestačil na Archeus. Nejlepším brankářem byl podruhé za sebou vyhlášen Jiří Tomášek z Archeusu, mezi hráči vyčníval David Říha z adamovského béčka. Kompletní výsledky a aktualizované tabulky v záložce 2. liga.

Suchá Voda dvakrát padla, na druhé místo se posunul Adamov

První turnaj v novém roce měla na programu 1. Okresní liga českobudějovické sálovky. Nedařilo se Suché Vodě, která dvakrát ztratila nadějně rozehraný zápas a odjíždí s prázdnou. Toho využil Adamov, jenž se díky dvěma výhrám posunul na průběžné druhé místo. Na čele zůstávají hráči Netáhel, kteří si vedoucí pozici pojistili dvěma výhrami. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jakub Kopecký ze Zmijozelu, hráčem pak Jiří Vlček ze ZSO. Kompletní výsledky, tabulka, tabulka střelců a tabulka slušnosti v záložce 1. Liga.

ˇŽákovský turnaj "O Pohár předsedy" ovládli hráči Lokomotivy

Týden po dorostencích sehráli 8. ročník turnaje také starší žáci. V hale Na Sádkách se představilo celkem devět mužstev. Do finálové skupiny nakonec postoupili Lokotka, Včelná a Borek a byla to českobudějovická Lokomotiva, která nad hlavu zvedla mistrovský pohár. Kompletní výsledky na FB profilu

Českobudějovickým soutěžím sálovky vévodí hráči Netáhel

Poslední akci v roce 2023 měla v sobotu na programu sálovka mužů⚽. V hale Na Sádkách se sešli hráči 2. Okresní ligy, kteří odehráli celkově třetí letošní turnaj. Dařilo se opět Netáhlům "Jun", kteří uspěli v obou zápasech, nadále zůstávají neporaženi a stejně jako jejich kolegové v 1. Okresní lize vévodí tabulce. Těsně v závěsu, pouze vinou horšího skóre, je Demolice, která si vyšlápla na Next a následně uspěla i s Adamovem. A to i přes to, že prohrávala již o čtyři branky. Na chvostu nadále zůstává bez zisku jediného bodu nováček soutěže Vlci Nemanice🐺. Kompletní výsledky, tabulka, střelci a tabulka slušnosti v sekci 2. liga. Zároveň bychom chtěli opět poděkovat všem, kdo se podílel na vánoční charitativní sbírce🎁

Vítězství na 8. ročníku turnaje dorostenců obhájil Rudolfov

Dorostenci Rudolfova po postupu ze skupiny z druhého místa v semifinále porazili Čtyři Dvory, aby následně ve finálovém utkání vrátili porážku ze základní skupiny českobudějovické Slavii a po vítězství 3:0 obhájili loňské vítězství. V utkání poražených semifinalistů uspěl Čtyrák, který přetlačil Mokré Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Jiří Hrabánek z Mokrého, střelcům kraloval Vojtěch Zach z vítězného týmu. Kompletní výsledky na FB profilu.

Netáhla si poradila s Devianty a zůstávají na čele, dařilo se Dokovu

Poslední turnaj v letošním roce měla v sobotu v hale na Hluboké na programu nejvyšší českobudějovická soutěž sálovky. Vedoucí pozici uhájili hráči Netáhel, kteří si připsali další dvě výhry. Nejprve si bez větších problémů poradili se Zmijozelem, následně otočili duel s loňským mistrem Devianty a zůstávají jediným neporaženým celkem soutěže. Ode dna tabulky se odlepil i díky devíti brankám Lukáše Burdy Dokov, který si nejprve rozdělil bod s Nema-Dřeváci, aby vzápětí zaskočil Adamov. Za celý Českobudějovický svaz sálového fotbalu bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podíleli na dětské vánoční sbírce. Kompletní výsledky, aktualizovaná tabulka a tabulka střelců v sekci 1. Liga.

Šlágr bez vítěze, Vlci po dalších přídělech stále bez bodu

I přes nepřízeň počasí a drobné logistické problémy proběhlo kompletní druhé kolo 2. Okresní ligy. Po něm se na špici soutěže seřadily hned čtyři celky se stejným počtem bodů. Šlágr mezi Nextem a Netáhly "Jun" totiž vítěze nenašel, čehož využili Jávři a Demolice. Na dně tabulky zůstávají bez zisku jediného bodu Archeus a nováček Vlci Nemanice, který opět inkasoval pořádnou nadílku. Kompletní výsledky, včetně aktualizované tabulky a tabulky střelců v sekci 2. liga.

🎅Vánoční charitativní akce🎅

I v letošním roce proběhne po velkém loňském a předloňském ohlasu charitativní vánoční sbírka cukrovinek věnovaná dětem z dětského domova Boršov, Homole a centrum ARPIDA . Sbírka se pro 2. Okresní ligu týká soboty ▶16.12.◀ a pro 1. Okresní ligu soboty ▶9.12.◀ Prosíme všechny aktéry, aby věnováním jakéhokoliv drobného pamlsku pomohli k dobrému pocitu a svým skutkem rozzářili, byť i maličkostí, dětské úsměvy v této nelehké době🙏 Předem za celý českobudějovický svaz sálového fotbalu děkujeme🎁

Šlágr po obratu pro Suchou Vodu, na čele se osamostatnila Netáhla

Šlágr 1. Okresní ligy ovládli hráči Suché Vody a to i přesto, že s Devianty prohrávali ještě 8 minut před koncem o dvě branky (report z utkání na FB). Zaváhání Deviantů využili hráči Netáhel, kteří se díky výhře a remíze osamostatnili na čele tabulky. Krok se špičkou drží ZSO, které i díky čtrnácti brankám Jakuba Slavíka rozstřílelo dva nejhorší celky soutěže. Těmi jsou Nema-Dřeváci a Dokov, kteří v nové sezóně ještě nebodovali. 

Nováčkovi premiéra zhořkla, Next a Netáhla na úvod beze ztráty

Hrůzostrašnou premiéru zažil nováček 2. Okresní ligy Vlci Nemanice, který ve dvou zápasech inkasoval hned 25 branek, naproti tomu skóroval pouze dvakrát. Dařilo se naopak obhájcům Nextu a Netáhlům "Jun.", kteří nadělovali a usadili se na čele. Kompletní výsledky, tabulka a tabulka střelců v sekci 2. Liga.

Změny ve 2. Okresní lize

Změny v rozpise hlásí na poslední chvíli 2. Okresní liga. Do té se těsně před jejím začátkem přihlásilo nové mužstvo Vlci Nemanice🐺, díky čemuž se počet účastníků zaokrouhlil na rovných deset. Upravený rozpis aktualizován v sekci 2.liga/rozpis/výsledky.

Devianti a Netáhla na úvod stoprocentní

V úvodním kole 1. Okresní ligy se dařilo obhájcům titulu Deviantům a Netáhlům, kdy oba celky zapsaly plný počet bodů. Úvod naopak nevyšel Nema-Dřevákům a Dokovu, kteří z Hluboké odjíždějí s prázdnou. Kompletní výsledky zde.

Soutěžní ročník 2023/2024 se blíží!

Nový soutěžní ročník již klepe na dveře. V sobotu 18. listopadu vyběhnou na palubovku hráči z 1. okresní ligy, o týden později poté hráči 2. okresní ligy. Rozpisy obou soutěží jsou již doplněny v sekci rozpis/výsledky 1. a 2. liga. Letošního ročníku se zúčastní celkem 17 mužstev.

1. okresní liga: SK Devianti, SK Suchá Voda, SC Adamov "A", Netáhla "A", Dokov, Zmijozel, ZSO, NEMA-Dřeváci (Trhové Sviny)
2. okresní liga: FK Bizoni, FC Leges, SC Adamov "B", FC Next, SK Demolice, FC Jávři, FC Jávři, Archeus, Netáhla "jun", Dubaj Žaby

Vytvořte si webové stránky zdarma!