Novinky

Šlágr bez vítěze, Vlci po dalších přídělech stále bez bodu

I přes nepřízeň počasí a drobné logistické problémy proběhlo kompletní druhé kolo 2. Okresní ligy. Po něm se na špici soutěže seřadily hned čtyři celky se stejným počtem bodů. Šlágr mezi Nextem a Netáhly "Jun" totiž vítěze nenašel, čehož využili Jávři a Demolice. Na dně tabulky zůstávají bez zisku jediného bodu Archeus a nováček Vlci Nemanice, který opět inkasoval pořádnou nadílku. Kompletní výsledky, včetně aktualizované tabulky a tabulky střelců v sekci 2. liga.

🎅Vánoční charitativní akce🎅

I v letošním roce proběhne po velkém loňském a předloňském ohlasu charitativní vánoční sbírka cukrovinek věnovaná dětem z dětského domova Boršov, Homole a centrum ARPIDA . Sbírka se pro 2. Okresní ligu týká soboty ▶16.12.◀ a pro 1. Okresní ligu soboty ▶9.12.◀ Prosíme všechny aktéry, aby věnováním jakéhokoliv drobného pamlsku pomohli k dobrému pocitu a svým skutkem rozzářili, byť i maličkostí, dětské úsměvy v této nelehké době🙏 Předem za celý českobudějovický svaz sálového fotbalu děkujeme🎁

Šlágr po obratu pro Suchou Vodu, na čele se osamostatnila Netáhla

Šlágr 1. Okresní ligy ovládli hráči Suché Vody a to i přesto, že s Devianty prohrávali ještě 8 minut před koncem o dvě branky (report z utkání na FB). Zaváhání Deviantů využili hráči Netáhel, kteří se díky výhře a remíze osamostatnili na čele tabulky. Krok se špičkou drží ZSO, které i díky čtrnácti brankám Jakuba Slavíka rozstřílelo dva nejhorší celky soutěže. Těmi jsou Nema-Dřeváci a Dokov, kteří v nové sezóně ještě nebodovali. 

Nováčkovi premiéra zhořkla, Next a Netáhla na úvod beze ztráty

Hrůzostrašnou premiéru zažil nováček 2. Okresní ligy Vlci Nemanice, který ve dvou zápasech inkasoval hned 25 branek, naproti tomu skóroval pouze dvakrát. Dařilo se naopak obhájcům Nextu a Netáhlům "Jun.", kteří nadělovali a usadili se na čele. Kompletní výsledky, tabulka a tabulka střelců v sekci 2. Liga.

Změny ve 2. Okresní lize

Změny v rozpise hlásí na poslední chvíli 2. Okresní liga. Do té se těsně před jejím začátkem přihlásilo nové mužstvo Vlci Nemanice🐺, díky čemuž se počet účastníků zaokrouhlil na rovných deset. Upravený rozpis aktualizován v sekci 2.liga/rozpis/výsledky.

Devianti a Netáhla na úvod stoprocentní

V úvodním kole 1. Okresní ligy se dařilo obhájcům titulu Deviantům a Netáhlům, kdy oba celky zapsaly plný počet bodů. Úvod naopak nevyšel Nema-Dřevákům a Dokovu, kteří z Hluboké odjíždějí s prázdnou. Kompletní výsledky zde.

Soutěžní ročník 2023/2024 se blíží!

Nový soutěžní ročník již klepe na dveře. V sobotu 18. listopadu vyběhnou na palubovku hráči z 1. okresní ligy, o týden později poté hráči 2. okresní ligy. Rozpisy obou soutěží jsou již doplněny v sekci rozpis/výsledky 1. a 2. liga. Letošního ročníku se zúčastní celkem 17 mužstev.

1. okresní liga: SK Devianti, SK Suchá Voda, SC Adamov "A", Netáhla "A", Dokov, Zmijozel, ZSO, NEMA-Dřeváci (Trhové Sviny)
2. okresní liga: FK Bizoni, FC Leges, SC Adamov "B", FC Next, SK Demolice, FC Jávři, FC Jávři, Archeus, Netáhla "jun", Dubaj Žaby

Vytvořte si webové stránky zdarma!